Kwalificatie, regiokampioenschappen en toestelfinales voor turnsters HT’35

Twee weken geleden vonden in Vught de eerste regionale turnwedstrijden plaats. In het weekend van 26 en 27 januari volgde het 2e kwalificatiemoment voor de HT’35 turnsters uitkomend in de bovenbouw divisie 3 en onderbouw N3/Jeugd-N4.

Foto boven v.l.n.r: Maisy van Tuijl, Kim van Lierop, Lara Teerlink, Tessa van de Kerkhof, Zoë Fransen, Lotus van Zutphen, Day van der Ven en Evy Donleben (Bron HT´35).

Instap N3: Yara Timmers 1e, Charlotte van Dalen 9e
Pupil-1 N3: Susan Abdullah 2e, Alpha van Hoof 3e, Feline Aben 7e, Saartje Beks 23e, Destiny Netten 24e Pupil-2 N3: Evy Donleben 8e, Day van der Ven 9e, Zoë Fransen 13e, Lotus van Zutphen 14e
Jeugd-1 N4: Jet van der Velden 2e, Anna Maas 4e, Lieke Crone 5e, Amy Wijgerse 8e, Chiara Couwenberg 10e, Floor van der Aa 12e
Div. 3 Jeugd-2: Sophie Meulendijks 2e, Maud van Aerle 4e, Indy Kwee 5e, Merel Verhofstadt 16e, Britt Meulendijks 24e
Div. 3 Junior: Renske van Elewout 3e, Lian Tiebosch 6e, Dyshanti Adriana 8e, Jill Steenbakkers 10e, Gwen van Berne 13e
Div. 3 Senior: Denise van Oorschot 1e (Za), Ilse Trieling 13e, Gerdie Verberne 17e (Zo W2), Maisy van Tuijl 2e (Zo W3)

De beste 8 (12 bij junioren en senioren) per toestel plaatsen zich voor de toestelfinales: Sprong: Charlotte, Jet, Anna, Chiara, Floor, Sophie, Renske, Dyshanti, Jill en Denise.

Brug: Yara, Susan, Alpha, Feline, Day, Jet, Lieke, Amy, Sophie, Indy, Renske, Lian, Dyshanti, Jill, Gwen, Denise, Gerdie, Maisy Balk: Yara, Charlotte, Susan, Alpha, Jet, Anna, Lieke, Amy, Floor, Maud en Renske.
Vloer: Yara, Susan, Alpha, Feline, Saartje, Destiny, Evy, Day, Anna, Lieke, Chiara, Sophie, Maud, Indy, Merel, Renske, Lian, Gwen, Denise, Maisy.

Daarnaast werden er door enkele categorieën in de tweede divisie regiokampioenschappen geturnd.. Het resultaat: goud en zilver, maar ook verschillende toestelfinaleplaatsingen:

Instap N2: Dana Vogels 2e, Evanne Akkermans 6e, Jasmijn Conde 15e Div. 2 Junior: Anouk van Aerle 5e, Marieke Steijaert 14e Div. 2 Senior: Fenna Vestjens 1e, Kirsten Bevers 11e, Anne Dollekens 14e, Dione de Vaan 27

De beste 8 (12 bij senioren) per toestel plaatsen zich voor de toestelfinales: Sprong: Dana en Kirsten

Brug: Dana, Fenna Balk: Dana, Evanne, Jasmijn, Anouk, Fenna en Kirsten
Vloer: Dana, Evanne, Anouk, Marieke, Fenna en Anne
HT’35 senioren Kim van Lierop, Lara Teerlink en Tessa van de Kerkhof, uitkomend in de hoogste eerste divisie turnden dit weekend de toestelkampioenschappen: Sprong: Tessa 2e, Kim 3e
Balk: Tessa 1e, Kim 3e
Vloer: Kim 2e, Tessa 3e Het resultaat van dit weekend? 16x podium en 75x plaatsing voor de toestelfinales!

www.ht35.nl


Meer-Helmond-Ditisonzewijk-digitaal-nieuws
Onderstaande linken zijn aanklikbaar:

www.ditisonzewijk.nl
Facebook: Helmond-Ditisonzewijk
Twitter: @ditisonzewijk
Google+ Ditisonzewijk
Videokanaal: www.ditisonzewijk.tv
Ook op Youtube weten wat er speelt in uw eigen wijk?
Abonneer je dan gratis op ons Youtube kanaal: KLIK HIER!

776 totaal aantal vertoningen, 3 aantal vertoningen vandaag

Laat ook anderen weten wat er speelt in uw eigen wijk!

Dit is niet ok

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *