Tienmaal podium voor HT’35 bij voorwedstrijden en landelijke kwalificatie

Turnsters van HT’35 Helmond, uitkomend in de D1 onderbouw en vierde divisie bovenbouw turnden in het weekend van 10 en februari in Valkenswaard hun eerste regionale wedstrijd, de voorwedstrijden waar plaatsing voor de regiofinale en toestelfinales mogelijk is. Met meer dan 30 turnsters was HT’35 ruim vertegenwoordigd.
Het resultaat van het weekend in Valkenswaard? 9x podium en 43x plaatsing voor de toestelfinales!

Op bovenstaande foto van links naar rechts, de D1 instappers:  Sanne van Eekelen, Christy de Groot, Lois Fransen, Fleur Welten, Fieke Maas en Merle Aben (Bron HT’35).

Instap D1 (b1): Lois Fransen 3e, Merle Aben 5e, Sanne van Eekelen 14e
Instap D1 (b2): Fieke Maas 2e, Fleur Welten 4e, Christy de Groot 11e
Pupil-1 D1: Julia van den Boogaard 9e, Nisrine Toub 10e, Emma Boeren 16e
Pupil-2 D1: Laura van Drunen 2e, Tess Verspaget 11e
Jeugd-1 D1: Fleur Brouwer 3e, Lisa van der Wegen 4e, Brechtje Wennink 10e, Wieteke Schapendonk 12e
Div. 4 Jeugd-2: Iris van Rest 10e, Jady Wilbers 22e, Josephine Lindeboom 25e
Div. 4 Junior: Mijke Heemstra 2e, Daimy van Tuijl 9e, Ise van Lieshout 20e
Div. 4 Senior: Marwa Dada 2e, Amber Pluym 3e, Emma Baggermans 9e (W1), Fabienne Wachters 1e, Jinky Teurlings 6e, Fleur van den Hurk 7e (W2 B1), Jonne v.d. Zanden 1e, Laury de Leeuw 4e, Laura Hobeijn 5e, Juultje Leenders 18e (W2 B2)

De beste 10 (12 bij senioren) per toestel plaatsen zich voor de toestelfinales:
Sprong: Fleur W, Tess, Fleur B, Wieteke, Jonne
Brug: Sanne, Fieke, Christy, Laura D, Fleur B, Lisa, Iris, Josephine, Daimy, Fabienne, Jonne, Laury, Laura H
Balk: Lois, Fieke, Laura D, Lisa, Mijke, Marwa, Fabienne, Jonne, Laura H
Vloer: Lois, Fleur W, Julia, Tess, Fleur B, Lisa, Iris, Jady, Mijke, Daimy, Marwa, Emma Ba, Fabienne, Jonne, Laury

In Reuver vond de eerste landelijke kwalificatie plaats voor de eerste divisie turnsters.
Doorstroming naar de halve finale vindt plaats op basis van de hoogste ranking tijdens een van de twee kwalificatiemomenten. Het tweede kwalificatiemoment vindt op 23-24 maart in Sporthal Suytkade Helmond plaats, georganiseerd door HT’35 i.s.m. de KNGU.
Jeugd-1 N2: Cleo Creutzburg 1e, Renske v.d. Vorst 15e
Div. 1 Junior: Sara Kloor 4e, Laura Kloor 6e, Daphne Donkers 9e
Div. 1 Senior: Kim van Lierop 4e (b1), Tessa van de Kerkhof 9e, Lara Teerlink 13e (b2)

www.ht35.nl


Meer-Helmond-Ditisonzewijk-digitaal-nieuws
Onderstaande linken zijn aanklikbaar:

www.ditisonzewijk.nl
Facebook: Helmond-Ditisonzewijk
Twitter: @ditisonzewijk
Google+ Ditisonzewijk
Videokanaal: www.ditisonzewijk.tv
Ook op Youtube weten wat er speelt in uw eigen wijk?
Abonneer je dan gratis op ons Youtube kanaal: KLIK HIER!

423 totaal aantal vertoningen, 1 aantal vertoningen vandaag

Laat ook anderen weten wat er speelt in uw eigen wijk!

Dit is niet ok

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *